Telefon: + 48 602 673 376

Email: biuro@tom-druk.pl

DRUK JEST DLA NAS SZTUKĄ!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

KALENDARZE

Szukasz skutecznej i całorocznej reklamy dla Twojej firmy? Kalendarze drukowane na najlepszej jakości papierze to praktyczny i elegancki upominek dla Twoich klientów.

Kalendarze spersonalizowane zawierające indywidualnie dobrane zdjęcia czy grafii będą świetną rodzinna lub firmową pamiątką czy też elementem promocyjnym w przestrzeni biurowej lub usługowej.

Złóż zamówienie

  Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowej od Drukarnia Tom-Druk.
  Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.) oraz Art. 172 Ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. 2004 Nr. 171 poz. 1800 z zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów udzielenia informacji odnośnie zapytania przesłanego za pośrednictwem formularza kontaktowego.
  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Drukarnia Tom-Druk z siedzibą w Warszawie, przy Ulicy Potażowej 23, 02-400 Warszawa, z numerem NIP 522-25-76-594. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.

  KALENDARZE

  Z kalendarzem trójdzielnym będziesz mieć zawsze wszystko pod kontrolą!

  Potrzebujesz gadzetu reklamowego wybierz kalendarzyki listkowe!

  KALENDARZE

  Kalendarz spiralowany zawieszony w biurze kontrahenta będzie nie tylko jego ozdobą, ale również oryginalną formą reklamy.

  Kalendarze listwowane to idealna forma całorocznej reklamy w atrakcyjnej cenie.

  KALENDARZE

  Chciałbyś, żeby dane Twojej firmy były zawszew zasięgu wzroku klienta? Postaw na biuwary, czyli podkłady na biurko! To notesy w dużym formacie, które układa się w miejscu pracy, żeby zawsze mieć pod ręką miejsce na szybkie notatki. Na każdym podkładnie znajduje się logo Twojej firmy oraz inne informacje, które wybierzesz.