Telefon: + 48 602 673 376

Email: biuro@tom-druk.pl

DRUK JEST DLA NAS SZTUKĄ!

Rzetelnie / Kreatywnie /  Szybko / Dostawa Gratis*

CENTRUM POMOCY

Jeśli nie wiesz czegokolwiek chcąc składać zamówienie, masz wątpliwości 

zadzwoń 22 863 94 92

lub napisz: biuro@tom-druk.pl.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Tak. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt z naszą drukarnią w celu ustalenia dokładnego adresu dostawy telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej.

To zależy od etapu, na jakim znajduje się Twoje zamówienie. W celu zmiany adresu w powyższej sytuacji prosimy o jak najszybszy kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Przyjmujemy następujące formaty plików: PDF (rekomendowany), TIFF, TIF, ZIP, JPG. W przypadku innych formatów plików prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej w celu wcześniejszej konsultacji.

To zależy od etapu, na jakim znajduje się Twoje zamówienie. W  tym celu prosimy o jak najszybszy kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Oczywiście, prosimy o telefon lub przesłanie zapytania. Realizujemy również nietypowe prace.

NAJLEPSZY WYBÓR

Rozpocznij stałą współpracę z Drukarnią Tom-Druk.
Obsługujemy Firmy od wielu lat kompleksowo, niezawodnie, szybko, a nawet od ręki.

NAJCZĘŚCIEJ ZAMAWIANE

Aby ułatwić poszukiwania odpowiednich dla Państwa produktów zamieszczamy pakiet najczęściej zamawianych i najpotrzebniejszych elementów dla każdej Dużej, Średniej i Małej Firmy. Dzięki nim Państwa działalność na pewno pozostanie w pamięci klientów na długi czas.

Wizytówki

Druki samokopiujące

Ulotki

Notesy

Kalendarze

Wielki format

Papier firmowy

Teczki ofertowe

KONTAKT

NIE ZNALAZŁEŚ ODPOWIEDZI?

Jeśli nasza baza wiedzy nie pomogła rozwiązać Twoich wątpliwości serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego, za pomocą poczty elektronicznej e-mail lub za pomocą formularza kontaktowego.

Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i zapraszamy do współpracy z naszą formą.

Pozdrawiamy

Zespół Drukarni TOM-DRUK.

    Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowej od Drukarnia Tom-Druk.
    Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.) oraz Art. 172 Ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. 2004 Nr. 171 poz. 1800 z zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów udzielenia informacji odnośnie zapytania przesłanego za pośrednictwem formularza kontaktowego.
    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Drukarnia Tom-Druk z siedzibą w Warszawie, przy Ulicy Potażowej 23, 02-400 Warszawa, z numerem NIP 522-25-76-594. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.