Wizytówki

Twoja wizytówka może mieć wielki wpływ na pierwsze wrażenie, jakie wywrzesz na swoim partnerze biznesowym lub kliencie. Nie szukaj więc oszczędności drukując swoje wizytówki w przypadkowej, taniej drukarni. Estetyczny wygląd, czytelność i jakość wykonania powinny charakteryzować wizytówkę, którą posługuje się poważny przedsiębiorca.

 

Oferujemy wizytówki w dowolnej kolorystyce i na różnych rodzajach papieru. Wymagającym Klientom zaproponować możemy różnego rodzaju uszlachetnienia druku: folię, lakier UV, tłoczenie, nalewanie - druk wypukły lub sztancowanie do dowolnego kształty (np. zaokrąglone narożniki).

 

Zrób dobre wrażenie! Tylko od Ciebie zależy jaką wizytówkę sobie wystawisz.

Szczegóły zapytania

Rodzaj pracy:

Nakład (szt):

Format:

Papier:

Dostawa:

Kontakt do Państwa

Twój e-mail:

Imię i nazwisko:

Telefon:Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TOM-DRUK S.C. BOŻENA I MAREK TOMASZEWSCY z siedzibą w Warszawa, przy ul. Potażowa 23,02-400 Warszawa, NIP: 5222576594.
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.

* - pola obowiązkowe