Kalendarze

Kalendarze trójdzielne

To jeden z najpopularniejszych rodzajów kalendarzy. Pozwala na doskonałe wyeksponowanie grafiki (np. firmowego loga, motywu) na wypukłej „główce”, natomiast potrójne kalendaria doskonale nadają się do zaznaczania ważnych dat, terminów spotkań etc. „Plecki” kalendarza również mogą przybrać ciekawą formę graficzną i zawierać np. firmowe dane lub hasła reklamowe.

Kalendarze jednodzielne

Główka kalendarza jednodzielnego ma tę samą wypukłą formę jak w przypadku kalendarza trójdzielnego i pozwala na doskonałe wyeksponowanie grafiki (np. firmowego loga, motywu). Zastosowanie pojedynczego kalendarium powoduje, że ten typ kalendarza jest mniejszy od kalendarza trójdzielnego i tańszy w wykonaniu. „Plecki” kalendarza również mogą przybrać ciekawą formę graficzną i zawierać np. firmowe dane lub hasła reklamowe. Kalendarz jednodzielny to świetny pomysł na promowanie Twojej firmy! Efektowny projekt, proste i funkcjonalne kalendarium stanowią o jego użyteczności, a odpowiednia gramatura papieru, uszlachetnienia i usztywnienie metalową listwą sprawią, że kalendarz z powodzeniem będzie służył cały rok.

Kalendarze biurkowe

Kalendarze biurkowy to użyteczny gadżet posiadający całoroczny przekaz reklamowy.
Są to stojące pionowe lub poziome kalendarze z atrakcyjną wizualizacją.
Mały rozmiar oraz uniwersalność sprawia, iż kalendarz biurkowy jest częstym gadżetem reklamowym.
Jest prosty, tani a przede wszystkim stanowi niezastąpione narzędzie pracy i jest zawsze dostępny pod ręką.
Jednocześnie kalendarz biurkowy jest na tyle duży by pomieścić logo oraz przekaz reklamowy.
Jest to jeden z najtańszych kalendarzy a jednocześnie pozwala na wiele udogodnień w miejscu pracy.

Formaty:
Pionowe: 228 x 119
Poziome: 110 x 194


Kalendarze biuwary

Planery, choć nie mają tak efektownej formy jak choćby kalendarze ścienne i trójdzielne, mają praktyczne atuty, które trudno przecenić. Świetnie sprawdzają się do organizowania czasu, sporządzania notatek, zaznaczania ważnych dat. Klejone są w wieloarkuszowe bloki, co sprawia, że mogą służyć naprawdę długoKalendarze listkowe Kalendarze listkowe sprawdzają się idealnie jako mały gadżet rozdawany klientom. Dzięki niemu Twój klient dane o Twojej firmie może mieć zawsze przy sobie, a za każdym razem gdy skorzysta z kalendarza, Twoja firma jeszcze lepiej utrwali się w jego pamięci. Zaokrąglone rogi zapewniają kalendarzykowi efektowny wygląd, a uszlachetnienie druku sprawi, że będzie on bardzo trwały.

Kalendarze ścienne

Kalendarz ścienny to świetny pomysł na promowanie Twojej firmy! Efektowny projekt, proste i funkcjonalne kalendarium stanowią o jego użyteczności, a odpowiednia gramatura papieru, uszlachetnienia i usztywnienie metalową listwą sprawią, że kalendarz z powodzeniem będzie służył cały rok.

Szczegóły zapytania

Rodzaj pracy:

Nakład (szt):

Format:

Papier:

Dostawa:

Kontakt do Państwa

Twój e-mail:

Imię i nazwisko:

Telefon:Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TOM-DRUK S.C. BOŻENA I MAREK TOMASZEWSCY z siedzibą w Warszawa, przy ul. Potażowa 23,02-400 Warszawa, NIP: 5222576594.
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.

* - pola obowiązkowe